kontakt z nami

Zapraszamy do kontaktu z naszymi agentami. Pomożemy w kwestiach związanych z nieruchomościami oraz ubezpieczeniami.

Tomaszewska Nieruchomości
Extra Dom

72-300 Gryfice
ul. Wojska Polskiego 57/4

Licencja nr 15889

biuro czynne:
Pn-Pt 10.00-16.00

- Nieruchomości
- Kredyty
- Ubezpieczenia PZU

kontakt

kalkulator opłat

Aby obliczyć orientacyjny koszt zakupu nieruchomości wpisz określoną kwotę.


powrót UZBROJONA DZIAŁKA W TRZEBIATOWIE (symbol EDT258460974)

Cena: 142 500 zł
100 zł/m2

AKTUALNA

SymbolEDT258460974 Rodzaj nieruchomościDZIAŁKA
Rodzaj transakcjiSPRZEDAŻ Status
Rodzaj rynkuWTÓRNY Cena cena w innych walutach 142 500 PLN
Cena za m2100 PLNCena negocjowanaNIE MA
WojewództwoZACHODNIOPOMORSKIE Powiatgryficki
GminaTrzebiatów MiejscowośćTrzebiatów
Ulicaobrzeża Powierzchnia działki1 425 m²
Rodzaj działkiBUDOWLANA Forma własności działkiWŁASNOŚĆ
Udział w działceCAŁOŚĆ Nr Licencji15889

drukuj ofertę Drukuj ofertę notatnik Dodaj do notesu zapytaj agenta o ofertę Zapytaj doradcę powiadom przyjaciela o ofercie Wyślij znajomemu oblicz opłaty Oblicz opłaty wola nabycia nieruchomości Wola nabycia

agent odpowiedzialny za ofertę

Monika Tomaszewska

Monika Tomaszewska

nr licencji: 15889

monika@extra-dom.nazwa.pl

tel.: 510-170-219

BARDZO ATRAKCYJNA DZIAŁKA BUDOWLANA W TRZEBIATOWIE !!!

Polecamy Państwu nieruchomość gruntową położoną na obrzeżach miasta Trzebiatów. Nieruchomość niezabudowana stanowiąca działkę budowlaną o powierzchni 1425 m2 przyjmująca kształt kwadratu. Nieruchomość jest kompletnie uzbrojona we wszystkie przyłącza tj. prąd, wodę, gaz oraz kanalizację. Jest zatwierdzony projekt budowlany i wydane pozwolenie na budowę budynku mieszkalnego dwurodzinnego w zabudowie bliźniaczej wg. projektu gotowego typu `` DOM KLEMATISACH 2- BLIŹNIAK `` który jest dodatkowym atutem, gdyż jest dołączony do działki gratis. Powierzchnia zabudowy  wynosić powinna 175,2 m2, powierzchnia użytkowa 237 m2 i kubatura 920,4 m3. Z danego projektu można skorzystać lecz nie jest to obowiązkowe. Działka położona jest w cichej i spokojnej okolicy, w sąsiedztwie domów wolnostojących. Dodatkowo przy granicy działki jest dzierżawiony pas gruntu za który opłatę pobiera Urząd Miejski w niewielkiej kwocie. Oferta jest bardzo ciekawa ze względu na położenie oraz ze względu na przygotowanie działki  pod budowę ze wszystkimi mediami. Polecam serdecznie  i zapraszam na prezentację.Osoba odpowiedzialna za ofertę:    Monika Tomaszewska 500 297 018                     www.extra-dom.com.pl  Powyższe informacje zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa. Mają one jedynie charakter informacyjny - zalecamy ich osobistą weryfikację.  


Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

mapa

© 2013 Tomaszewska Nieruchomości/Extra Dom. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: Media Designers - program dla biur nieruchomości mediaRent